Svatební focení

Svatby fotím tak, abych co nejméně nenarušovala průběh svatby, ale přitom zachytila ty nejkrásnější fotky pro vás. Na fotkách jsou pro mě důležité emoce, kterých je na svatbě plno – ať už je to smích nebo slzy štěstí. A to je to co mě na svatbách baví.


Výběr svatebního fotografa není jednoduchý, protože fotografie vám spolu se vzpomínkami zůstanou na celý život a proto je potřeba fotografa vybírat pečlivě. Pokud si nejste jisti, jestli to mám být právě já, kdo s vámi má tento den být, tak se mi ozvěte a já vám moc ráda odpovím na vaše otázky. Ještě před svatbou se určitě i uvidíme a to buď osobně v Praze nebo online. A pokud budete potřebovat s něčím ohledně svatby poradit, tak tu budu pro vás. 


Po rezervaci termínu si domluvíme předsvatební schůzku, kde se více poznáme, já vám povím o tom, jak ke své práci přistupuji a od vás zjistím, jak si svatbu představujete. Co je pro vás důležité a co naopak ne. Nejraději se scházím v klidných prostorách pražských kaváren.

Jsem z Prahy a často se vyskytuji taky v Pardubicích, ale svatby fotím po celé České republice – moc ráda s vámi objevím i další krásná nová místa.

Ceník svatebního focení

Nabízím tři svatební balíčky, od balíčku pro malou svatbu – kdy máte v plánu jen obřad a focení s rodinou až po balíček, který je ideální pro velkou svatbu, která začne přípravami nevěsty a ukončuje ji až večerní párty.

Součástí všech balíčků je i zvýhodněná cena na tisk fotek a soukromá online galerie.

Cena dopravy u balíčku MINI a STANDARD je 10 Kč/km.

Možnost doplacení další hodiny nad rámec balíčku je 1 500 Kč.

Předsvatební párové focení

Chcete si nechat udělat společné párové fotky ještě před svatbou? 

Tyhle fotky pak můžete rovnou použít například do svatebních novin, na svatební pozvánky nebo na svatební web. Jde o klasické párové focení a pokud si vyberete a zarezervujete u mě svatební focení s balíčkem Exclusive, tak u mě máte tohle focení rovnou se slevou 50 %.

10 pečlivě upravených fotografií v elektronické podobě 

přibližně 1 hodina focení 

 

Cena: 2 500 Kč 

Každá další fotografie: 200 Kč 

Cestovné mimo Prahu 10 Kč/km

Svatební portfolio

SLEDUJTE MĚ

Anička Jeřábková

info@annajerabkova.cz

IG: @jerabkova.foto | FB: @jerabkova.foto

Praha a blízké i daleké okolí

IČO: 10929622

Zásady ochrany osobních údajů – GDPR

Zapsána v živnostenském rejstříku vedeném
Magistrátem města Pardubic.

Copyright © 2024 | Ing. Anna Jeřábková | Fotografka z Prahy